Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Růžová voda v krabici

Kreativita hýbe světem. Inovace, nové trendy, neotřelost, trochu drzost a design. To vše se spojilo v našem řešení balit růžovou vodu do tzv. bag-in-box. Cílem bylo zajistit perfektní zachování kvalit unikání květové vody. Chránit ji ve sterilním prostředí a dopřát zákazníkovi, co nejdéle její nádherné aroma. Současně přinášíme řešení pro výrobce kosmetiky a bezobalové obchody. V takto balené květové vodě bez přístupu vzduchu, je zaručeno 100% sterilní prostředí. A každý výrobce Vám potvrdí, že to je pro něj alfa i omega.

Zachování kvalit

Květové vody baleny tímto způsobem si zachovají déle své vlastnosti. Balí se tzv. airless, čili bez přístupu vzduchu. Jejich nádherné aroma je zapečetěno vevnitř a i když si stáčíte, dovnitř se vzduch nedostane. Je to podstatný rozdíl mezi jakýmikoliv láhvemi. 

Jak to funguje

Květová voda je airless technologií balena do certifikovaného potravinářského “bagu” z vícevrstvého certifikovaného plastu, jehož součástí je výpusť. Navázali jsme spolupráci se zkušenou francouzskou firmou. Její produkty jsou: sterilní, atestované a nejkvalitnější na trhu. Pečlivě označený a naplněný bag je poté vložen do kartónového obalu z recyklovaného papíru. Oslovili jsme několik firem, než jsme našli tu, která splňovala veškeré naše podmínky. Recyklovaný a dostatečně pevný kartón, vytvoření zcela nové šablony dle našeho designu, dlouhodobá úzká spolupráce a podpora rodinného podnikání. Začali jsme 3l bag-in-boxem a vytvořili i menší 1l, abychom uspokojili všechny zákazníky.

Jak se používá

Bag-in-box otevřete v naznačeném perforovaném místě. Pro vaši lepší orientaci jsme na něj upozornili zlatou nálepkou s nápisem “otevřete zde”. Protlačíte vyznačené kolečko a poté vytáhnete výpusť neboli kohoutek ven z krabice. Na kohoutku je červená pojistka. Tu odstraníte. Teď už můžete stáčet dle libosti. 

Sterilita

Pro zachování kvalit jakékoliv květové vody je nejdůležitější sterilita, tj. 100% čisté prostředí bez přístupu vzduchu a možnosti zanesení bakterií. Sterilita je často kamenem úrazu balených hydrolátů do láhví. Naše řešení Vám zaručuje to nejčistší prostředí a Vy si můžete užívat krásu květových vod až do vytočení celého bag-in-boxu. Stačí je uchovávat v chladu a temnu. Je vhodné také kohoutek po stočení utřít lihem. 

Ekonomie

Že je balení do 1l moc? Opak. Pojďme si projít pár faktů. Nejprve si stačí porovnat cenu se 100 – 200 ml variantami a poté si rozpočítat, na kolik Vás vyjde 100 ml při koupi 1l. Když si koupíte menší lahvičku často s ní šetříte, nemůžete si naplno užít její obsah. Nebo naopak musíte neustále objednávat další a další balení. Naše litrová krabička je velmi sympatická a kompaktní. Vejde se kamkoliv. Nemá standardní rozměry 1l krabice na mléko či džus. Překvapí Vás svou skladností. Stáčíte si do Vámi oblíbené nádoby dle libosti a současně si zachováváte sterilní prostředí ve větším balení.

Ekologie

Při přepravě bag-in-boxů je prokázaná nízká uhlíková stopa. Je 8 x nižší než u 750 ml láhví. Jsou úspornější při přepravě a skladování. Plastové bagy jsou mechanicky velmi odolné, čímž se minimalizuje riziko prasknutí. Jejich kartónový obal je dostatečně pevný, aby jim zajistil potřebnou ochrannou vrstvu. Navíc je z recyklovaného papíru. Celý bag-in-box po vyprázdnění jednoduše vytřídíte.

Všechny květové vody v bag-in-boxu naleznete zde. Nahlédněte a pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi poradíme. Jsme tu pro Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami