Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Vaše odpověď je možná tady

Často kladené otázky

Ve Vašem zákaznickém účtu si nastavíte doručovací údaje, které tam budete mít uloženy i pro budoucí objednávky. Máte neustálý přehled o statusu Vaší objednávky a také historii předchozích. Zákaznický účet si můžete vytvořit zde.

K odběru novinek se můžete přihlásit jako nový uživatel zde, anebo při nákupu zakliknutím políčka „přihlásit se k odběru novinek“.  Získáte tím slevu 10% k prvnímu nákupu a přednostní informace o zajímavých slevách, akcích a VIP slevových kódech. Stojí to za to!

Objednávky uskutečněné do 11:00 odešleme tentýž den. Objednávky po 11:00 expedujeme následující pracovní den. Doručení k Vám záleží na zvoleném přepravci, tedy 1-3 pracovní dny.

Ve spodní části přihlášení naleznete odkaz „zapomenuté heslo“. Klikněte na něj a do několika vteřin dostanete v e-mailu odkaz ke změně hesla. Pokud e-mail stále nepřichází, prověřte prosím nevyžádanou poštu (spam).

Samozřejmě. Pokud Vaše destinace nebude v doručovací nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Vymyslíme to!

Samozřejmě. Neváhejte se s námi spojit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky v pracovních dnech (po-pá ) 8:00 – 18:00.

Z legislativního hlediska máte právo vrátit neporušené a neotevřené produkty zakoupené na našem e-shopu do 14 dnů. Neváhejte nás kontaktovat.

Stát se našim partnerem je možné po pečlivém vyplnění žádosti k VO spolupráci, zde. Ozveme se Vám brzy. 

Máte jiné dotazy?

Neváhejte se s námi spojit

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami