Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

F.A.Q. aneb často kladené otázky

Jsme zde pro Vás a Vaše dotazy. Ty nejčastější najdete zde.

Vaše odpověď je možná tady​

Můj účet a objednávky

Ve Vašem zákaznickém účtu si nastavíte doručovací údaje, které tam budete mít uloženy i pro budoucí objednávky. Máte neustálý přehled o statusu Vaší objednávky a také historii předchozích. Zákaznický účet si můžete vytvořit zde.

K odběru novinek se můžete přihlásit jako nový uživatel zde, anebo při nákupu zakliknutím políčka „přihlásit se k odběru novinek“.  Získáte tím slevu 10% k prvnímu nákupu a přednostní informace o zajímavých slevách, akcích a VIP slevových kódech. Stojí to za to!

Objednávky uskutečněné do 11:00 odešleme tentýž den. Objednávky po 11:00 expedujeme následující pracovní den. Doručení k Vám záleží na zvoleném přepravci, tedy 1-3 pracovní dny.

Ve spodní části přihlášení naleznete odkaz „zapomenuté heslo“. Klikněte na něj a do několika vteřin dostanete v e-mailu odkaz ke změně hesla. Pokud e-mail stále nepřichází, prověřte prosím nevyžádanou poštu (spam).

Samozřejmě. Pokud Vaše destinace nebude v doručovací nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Vymyslíme to!

Samozřejmě. Neváhejte se s námi spojit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky v pracovních dnech (po-pá ) 8:00 – 18:00.

Z legislativního hlediska máte právo vrátit neporušené a neotevřené produkty zakoupené na našem e-shopu do 14 dnů. Neváhejte nás kontaktovat.

Stát se našim partnerem je možné po pečlivém vyplnění žádosti k VO spolupráci, zde. Ozveme se Vám brzy. 

Anebo tady​

Produkty a filosofie SoZoLe Rose

Květové vody nebo-li hydroláty jsou 100% čistým přírodním produktem z parovodní či parní destilace, kterým se transformují květy či listy bylin na aromatickou květovou vodu. Tyto poklady neobsahují žádné konzervanty či přísady. Po destilaci se chladí, filtrují a poté prochází procesem mikrobilogické anlýzy, která kontroluje čistotu, zbytkové procento éterického oleje a PH.

Květové vody se používají v každodenní péči o pleť, tělo i vlasy. Pro čištění a osvěžení pleti, jako podklad pro nanesení jednodruhových olejů či olejových sér, jako vlasové oplachy pro lesk a sílu Vaší hřívy. Také je můžete použít ve studené a teplé kuchyni při přípravě kulinárních kouzel.

Ano. Jsou to 100% čisté přírodní produkty, které procházejí procesem filtrace na 0,4 µм, mikrobiologické analýzy a balení nejmodernější technologií ve sterilním prostředí. Přidávejte 1-2 polévkové lžíce na 1 l tekutin. Při vaření je dodejte až ke konci procesu. U malých dětí snižte dávkování na 1-2 čajové lžičky na 1 l tekutin. Intenzita aroma a chutě je opravdu silná. Ne nadarmo se jim říká „bylinková espressa“.  Na blogu najdete inspiraci a recepty.

Většinu našich produktů vyrábíme v Bulharsku. Spolupracujeme s místními férovými pěstiteli a zemědělci s certifikovanou organickou produkcí z několika regionů (Růžové údolí, černomořský region a horské oblasti). Každé pole nejprve prověřujeme osobně a pěstitelé jsou našimi skvělými partnery. Nově jsme navázali partnerství se sousedním Řeckem a tamními rodinnými organickými farmami a taktéž s citrusovými pěstiteli ze Sicílie a jižní Itálie. Snažíme se plnit Vaše přání a expandujeme dále.

Éterické oleje SoZoLe Rose jsou pro své vysoké kvality vhodné nejen k terapeutickým účelům, ale také pro domácí i wellness relaxaci a výrobě přírodní kosmetiky. Pro domácí relaxaci přidávejte do difuzéru či aromalampy několik kapek, cca 6 kapek. Množství záleží na velikosti prostoru, kde difuzujete. Difuzujte po dobu max 1 hodiny denně. Spoustu tipů na kombinace naleznete na blogu či u každého jednotlivého produktu

Používání éterických olejů má několik pravidel: 1. nepoužívejte je neředěné na pokožku (éterické oleje se pro kontakt s kůží musí ředit s rostlinným olejem, procento ředění záleží na věku osoby a typu produktu), 2. nepoužívejte je vnitřně (i přes vysokou kvalitu to nedoporučujeme, protože éterické oleje jsou velmi koncentrované přírodní produkty, které způsobují podráždění sliznic a jejich požití je nebezpečné pro děti a citlivé skupiny), 3. uchovávejte je mimo dosah dětí, 4. při manipulaci s éterickými oleji dávejte prosím pozor, abyste si je nezanesly do oka či sliznic, podráždilo by je to.

SoZoLe rose jednodruhové oleje jsou získávány náročnější, tradiční a staletími prověřenou metodou lisováním za studena. Náš BIO šípkový olej, se navíc vyrábí inovativním lisem technologicky určeným výhradně na šípková semena, aby došlo k jejich maximálnímu využití. Výsledný produkt je jedinečný jak svými účinky, tak vůní a barvou. Všechny oleje lisované za studena lisujeme v menších objemech, abychom Vám vždy zaručili maximální čerstvost.

Omlouváme se za nepříjemnost. Snažíme se držet maximální čerstvost našich produktů. Doplňujeme e-shop pravidelně. Věříme, že Váš oblíbenec je již na cestě. Neváhejte si jej dát do „hlídacího psa“ a hned jak bude skladem, Vám dáme vědět. 

Chápeme, že je to pro Vás nepříjemnost. Produkty pravidelně doplňujeme a i ten Váš je již jistě na cestě. 

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa