Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

SoZoLe Rose – O nás

Náš příběh

Ahoj, jsme SoZoLe Rose rodinná firma, která Vám přináší LUXUS Z PŘÍRODY. Najdete u nás inovativní 100% přírodní kosmetiku a 100% přírodní produkty s příběhem. Vyprávějí o magii míst obklopujících každou bylinku, o láskyplných dotecích lidských rukou a úctě k přírodě. Vyvinuli jsme pro Vás produkty s maximální péči.

Specializujeme se na vzácné původní odrůdy růží – Damašskou a Bílou, jejichž opojné aroma nás před lety očarovalo. V roce 2020, kdy se svět zpomalil a potřebovali jsme nové pozitivní impulsy, jsme se rozhodli svůj odkládaný sen zrealizovat. Naše tři děti nám již trochu povyrostly a my jsme tak měli volnější ruce.

Růže se staly se symbolem naší firmy. Cesta k výsledným produktům naší značky byla trnitá. Ale my jsme se nevzdali! Hnala nás touha, která se zhmotnila do motta naší firmy:

Každá žena je krásná a jedinečná! Každá žena si zaslouží lásku a speciální péči. Přejeme si probudit ve Vás bohyni, zahalit Vaše tělo do omamné vůně královny všech květin – růže damašské.

✅ Spolupracujeme s férovými pěstiteli a zemědělci s certifikovanou organickou produkci.

✅ Každé pole nejprve prověřujeme osobně a pěstitelé jsou našimi skvělými partnery.

✅ Investujeme do výroby.

✅ Vyvíjíme inovace.

✅ Balíme ekologicky do inovativního obalů, které jsme si sami navrhli. Naše bag-in-boxy jsou výsledkem mnoha bezesných nocí a jsme šťastní, že si naši práci užíváte ve svých koupelnách a každodenní péči o pleť, tělo a vlasy.

✅ Etikety a výsledný design jsou třešničkou na dortu. Za vším stojí naše touha přinést Vám luxus do Vašeho ranního a večerního rituálu. Radovat Vás a zahalit Vás do opojné vůně růžového pole v jeho rozkvětu.

✅ Jsme tu pro Vás!

Navrženo v České republice, vyrobeno v Bulharsku z nejkvalitnějších surovin. S láskou a úctou k přírodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami