Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Růžová koupel královny Bereniké

Růžová voda je odvěkým přírodním prostředkem pro krásnou, zdravou a mladě vypadající pleť. Vzhledem k tomu, že provází lidstvo již nějakých 5000 let, by se dalo říci, že je již řádně prověřena. Růže jako rostlina patří do elementu ohně. Symbolizuje lásku, důvěru a akceptování sebe sama. Na emocionální úrovni podporuje naši rovnováhu, napomáhá zpracování emocí, podporuje rozhodnutí a dokončení našich projektů. Je to číslo jedna v napojení na sebe sama a svou ženskou podstatu. Není žádným tajemstvím, že již egyptská královna Kleopatra se denně dopřávala lázeň s touto oponou květovou vodou. Tvrdilo se, že právě růžová voda, byla tajemstvím její krásy. A ne jen jejím! Je také úzce spojena s královnou, která žila v Růžovém údolí a o níž si budeme dnes vyprávět.

Královna z Údolí růží

Bereniké byla slavná thrácká královna žijící ve 4. století před našim letopočtem v dnešním bulharském Údolí růží neboli Údolí Thráckých králů, přesně z toho krásného místa, odkud pochází i růžové poklady SoZoLe Rose. Sídlila v nádherném antickém městě, jehož zbytky byly nalezeny pod hladinou vodní nádrže kousek od proslulého centra Údolí růží, města Kazanlak. Osobně vnímám BERENIKÉ jako královnu růží, jako symbol ženského principu a něžné vibrace, kterou tato květina přináší, a která sídlí v každé z nás. Pojďte si dnes připravit tuto magickou koupel a propojit se tak sama se sebou.

Na koupel Královny Bereniké potřebujete:

2 panáky BIO květové vody Damašská růže SoZoLe Rose

Hrst sušených růžových květů SoZoLe Rose

1/3 hrnečku mandlového mléka – využijte zakoupené hotové nebo si vyrobte své domácí. Je to úplně jednoduché. Namočte přes noc malou hrst neloupaných mandlí do velké sklenice vody. Ráno obsah sklenice rozmixujte a přeceďte přes sítko nebo plátýnko. Na vanu si nechej zmiňovanou 1/3 a zbylou větší část doporučuji vypít s 1 čajovou lžičkou BIO růžové vody. Je to nápoj plný kalcia a jiných minerálů. Pomáhá čistit střeva. Podporuje růst vlasů a nehtů a vyrovnává ženskou psychiku. Můžete si jej případně dochutit medem. Toto mandlové mléko v připravované koupeli pokožku ještě více zvláční a vyživí.

Postup:

Do připravované teplé lázně přidejte hrst sušených růžových květů a směs ze 2 panáků BIO růžové vody a 1/3 hrnečku mandlového mléka.

Tipy:

Zapalte si své oblíbené svíčky a zahalte se do příjemného přítmí.

Vezměte si do koupelny svůj oblíbený nápoj. Je jedno zdali to bude čaj nebo sklenka vína. Jde o to, aby Vám bylo krásně.

Uvolněte se, relaxujte, vnímejte krásnou vůni celou svou duší. S každým výdechem Vás opouští těžkosti a trápení. S každým nádechem Vám přichází nová energie. Relaxujte a propojte se se svým srdcem.

Po koupeli promažte ještě vlhkou pokožku tělovým či za studena lisovaným olejem. Doporučujeme Moře růží, které nejenže uzamkne vlhkost v pokožce, ale dodá jí i hebkost. Obsažený vzácný olej z bulharské růže damašské pleť harmonizuje, je přirozeným prostředkem proti stárnutí pleti a dodává opojnou vůni milionů rozkvetlých damašských růží. Vaše královská koupel bude dokonale završena!

Zbývá pouze zabalit se do deky, vzít si oblíbenou knihu či si shlédnout oblíbeno film nebo přehrát milovanou hudbu. A užít si tento relaxační zážitek na maxim.

Informace čerpány z:

Susanne Catty – Hydrosols the Next Aromatherapy, 2001.

Gabriel Mojay- Aromatreapie pro léčení duše, dotisk 2019.

“Севт III, другите и ние”,bnr.bg, 22.1.2016, Автор: Петра Талева

“Севт III – последният владетел на потъналото царство”, Kmeta.bg 1.2.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami