Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Šípkový olej – část druhá

Kouzlo šípkového oleje

Šípkový olej je ceněn pro své zajizvující účinky. Jizvy při pravidelné péči vyhlazuje. Perfektně bojuje proti vráskám. Vyživuje, zvláčňuje, zlepšuje elasticitu kůže a sjednocuje barevný tón pokožky. Redukuje pigmentové skvrny a jiné projevy stárnutí. Jeho nepopiratelnou výhodou je, že nezanechává mastný film na pokožce. Řadí se k tzv. suchým olejům. Je velmi příjemný, účinný a má krásné aroma.

Vitamíny potřebuje i Tvoje pleť

V šípkovém oleji jsou zastoupeny například vitaminy A a E, nenasycené mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 i Omega 9, minerály jako draslík, železo, vápník a hořčík. Je bohatý také na antioxidanty, karotenoidy – proto ta nádherná sytá oranžová barva. Vitaminy A a E chrání pokožku před škodlivými volnými radikály a zpomalují proces stárnutí. Vitamín E pleť hydratuje. Více druhů prospěšných mastných kyselin pak jsou důležité pro stavbu kožních buněk. Proto bývá součástí luxusní kosmetiky.

Díky vysokému obsahu železa navíc pomáhá při anémii. Zastoupené nenasycené mastné kyseliny prospívají kardiovaskulárnímu systému. Šípkový olej je prostředkem k posílení celkové obranyschopnosti organismu, proto se doporučuje užívat v období stresu a psychického vypětí.

Jak se používá

Počistěte obličej 100% květovou vodou, nechte ji lehce vlhkou. Kápněte si pomocí skleněné pipety 1-2 kapky na konečky prstů a krouživými pohyby aplikujte na obličej či tělo. Pro vysoký obsah karotenoidů je po nanesení možné zabarvení pokožky. Zmizí poté, co se olej vpije do kůže. Můžete si šípkový olej také naředit s olejem bázovým(rostlinným), ale upřímně bylo by to škoda. Musíme si dělat radost!

A aby Vám olej déle vydržel starejte se o něj s láskou. Vždy ho ukládejte na chladné a tmavé místo a chraňte jej před přímým slunečním světlem. Bude Vám dělat službu dlouho, protože k ošetření pleti stačí 1-2 kapky. Pokud se tedy nestane Vaší nepostradatelnou stálicí v koupelně.

Podívejte se na naši nabídku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa