Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Na křídlech andělů s Maya-N

Maya-N neboli Marie Neumannová je umělkyně a terapeutka, která Vás vždy přivítá krásným úsměvem. Jakékoliv setkání s ní ve Vás zanechá pocit radosti a uklidnění. Stejně tak jako magické andělské obrazy z její Tvorby. Její práce je pro ni jednoduše hobby a životní poslání. V našem dnešním rozhovoru bych Vám Marušku ráda více představila. Jak jinak, než otázkami ušitými přímo na tělo:-)

Ahoj Maruško, děkuji, Ti za Tvůj čas a radost z našemu rozhovoru. Nejprve bych Ti ráda poděkovala, za Tvé obrovské fandění produktům SoZoLe Rose. Velmi si toho vážíme. Mám pro Tebe několik otázek, věřím, že mi na ně zcela spontánně odpovíš.

1. Maya-N je více umělkyně, aromaterapeutka či průvodkyně?

Od všeho tak trošku rovným dílem. Protože cesta, která mě přivedla až sem a k našemu rozhovoru, začala malováním, stále se ještě víc přikláním k té umělecké sféře.  Ale díky tomu, že obrazy, které mohu tvořit, jsou živé a každý v sobě nese energii svého majitele a určité poselství či zprávu, během let tvoření mě to po krůčcích přivedlo až k uvědomění, že ano, obrazy našich strážných andělů nám přináší léčení, otevírají dveře ke změně.. ale někdy člověk potřebuje podpořit i přímo fyzicky a slovně, aby mohl lépe porozumět, uvolnit různé bloky, přesvědčení atd., které nastřádal v průběhu života. Ve chvíli, kdy mi toto došlo, se objevila v mém životě Xenie Bodorík Pilíková , úžasná aromaterapeutka a lektorka. Coby vystudovaný farmaceut jsem měla k éterickým olejům a bylinkám vždycky blízko a velkým vzorem pro mě byla babička, kterou si dodnes vybavím, jak suší měsíček a řepík, studuje Zdraví z Boží lékárny a všechny možné herbáře. Stát se průvodkyní přišlo následně poměrně nenápadně. Lidé, ať již klienti přes obrazy, aromaterapii či ti, kteří ke mně přišli na masáž, se čím dál víc ptali na různé otázky a já na základě svých zkušeností odpovídala. Až mi jedna blízká duše řekla krásnou větu: „Tyjo, tys mi tady za 30min řekla víc, než kouč, kterého si platím a od tebe to konečně chápu!“ A tak jsem si v roce 2020 troufla na svůj první online kurz…

2. Vím o Tobě, že jsi prošla velkou proměnou z ustrašeného děvčátka k sebeVědomé ženě. Co bylo zásadním impulsem ke změně a jak se odráží ve Tvé umělecké tvorbě?

Cesta to byla dlouhá, jen co je pravda a stále nejsem u konce, stále je co zlepšovat a na čem pracovat . Ale je pravda, že kdo mě znal tehdy, ještě na škole a potká mě teď, docela se diví a často se ještě i dnes divím sama sobě:-) Jako dítě, v podstatě hned od narození jsem žila ve velmi složité rodinné situaci, která ve mně zakořenila ve formě pocitu méněcennosti, přesvědčení, že mě nikdo nemůže mít nikdy rád, protože si to nezasloužím, nenáviděla jsem své tělo a bála se chodit mezi lidi… Až do maturity jsem prožívala každý den s šikanou, psychickým vydíráním a byly dny, kdy jsem už prostě nemohla. Nějaký čas jsem byla utlumená léky, abych vůbec mohla ráno vstát do školy, protože v té době jsme neměli poblíž nikoho, kdo by nám pomohl jiným způsobem. Pak se přidávaly nejrůznější zdravotní problémy, o kterých jsem přesně věděla, proč je mám, ale i po přečtení stohů duchovních knih jsem nevěděla, co dělat, jak se uzdravit. Když se narodila má starší dcera (dnes je jí 9let), přesně mi začala zrcadlit vše, co jsem potřebovala pořešit – vztah s matkou, vztah k sobě.. a to opravdu velice důrazně! A tak začala má cesta, během které jsem se několik let učila od skvělých učitelů, terapeutů a pomalu se začaly věci měnit. Prostě jsem bez reptání dělala, co mi bylo doporučeno, i když to často vůbec nebyla procházka růžovým sadem. Najednou jsem si uvědomila, že už tak často sama sobě nenadávám, že se dokážu i upřímně pochválit a největší zlom pro mě byl, když jsem byla „předhozena“ před cca 60 lidí s tím, že je povedu v meditaci. Já, která se bála vejít do místnosti mezi pár lidí, aby si mě nikdo nevšiml :-))

Zkušeností, které jsem během své cesty získala a stále získávám, využívám hlavně v komunikaci a práci s klienty ve svých kurzech i osobních konzultacích, kdy pracujeme na odhalení a uzdravení nejrůznějších skrytých strachů a dalších bubáků nebo řešíme zdravotní problémy. Protože se nestačí zaměřit jen na jeden problém ve chvíli, kdy už nám tělo nějakým způsobem dává najevo, že takhle to fakt nejde, snažím se citlivě naťuknout tu správnou strunu, aby se člověk, který přijde pro radu, cítil v bezpečí a věděl, že se na všem dá pracovat, pokud bude chtít a co pro to může začít dělat.

3. Jak vznikl název Tvého webu Andělští ochránci?

Název webu Andělští ochránci vznikl tak, že jsme s mým mužem, který ode mě dostal úkol stránky vytvořit, byl velice rád :-)), hledali název, který by vystihoval, co dělám a nebyl již zablokovaný někým jiným. V té době bylo z největší části mojí náplní malování a tak byl tenkrát web spíše sestaven jako ukázka mé tvorby. Dnes již funguje web nový pod názvem Care of Angel, který již svým jménem obsahuje vše, čemu se věnuji: tvorba obrazů, aromaterapie, bachovy esence, online kurzy, prostě „Péče anděla“. K němu se již připojil také eshop.

4. Popiš nám krátce, jak pod Tvými rukami vznikají andělské obrazy? Mimochodem ten můj už na mne čeká:-)

Verunko, na Tvého anděla se těším už teď ! Když maluji, v tu chvíli tam prostě nejsem. Jen má ruka a anděl, který ji vede. Vypnuto a vy si, andělé, dělejte, co chcete. Proto je celé dílo vždy od prvních tahů štětcem až po finální výběr kamínku v režii těchto bytostí a každý obraz je tudíž překvapením pro všechny strany. Bez výjimky ale obraz svému majiteli přináší přesně to, co nejvíc potřebuje. Ať je to změna práce, bydlení, nový vztah, přijetí sama sebe, síla na cestě k uzdravení… Vždy je tato „věc“ v souladu s vyšším dobrem pro majitele obrazu. Naši strážní andělé jsou naší součástí, proto je obraz takovým naším zrcadlem, ukazuje nám, jak krásná je duše každého z nás. A je to skutečně terapie, pokud s obrazem vědomě pracujeme (stačí si s ním občas v duchu popovídat) a necháme věci, aby se prostě děly, tak se často dějí, troufnu si říct až zázraky. Mám dokonce více jak 2 klientky, kterým lékař oznámil, že nemohou mít děti. Ve snu k nim přišel anděl a během pár dnů náhodou narazily na FB na mě a poprosily mě o svůj obrázek. Jedna dokonce prý těmto věcem nevěřila, ale v tu chvíli to prý bylo tak silné, že si řekla, co může ztratit. Dnes již všechny mají doma krásné miminko a jedna z nich dokonce již dvě! Díky obrazům jsem často svědkem tolika úžasných věcí, co se lidem pak dějí, že mě zřejmě nikdy nepřestane uvádět do úžasu.

5. Co jsou pro Tebe vůně? A jaká je Tvá oblíbená?

Vůně pro mě znamenají svět víl. Odmalička miluji víly, jednorožce, elfy a vždy, když přivoním k vůni, která je mi příjemná, na ten okamžik se ocitnu jakoby mimo tělo a užívám si pocit „být tam, kde je možné vše“. Favoritů mám hned několik, rozhodně všechny druhy citrusů, to jsou mé stálice a pak určitě Slaměnka. Dodnes si pamatuji, když jsem ji ovoněla poprvé, přišlo mi to prostě příšerné. Ale velmi brzy se stala mojí TOPkou. Zato manžel, který vejde do koupelny poté, co se důkladně posprejuji vždycky hledá, kde se vymočil kocour, ten jí na chuť prostě nepřišel:-))

6. Čím Tě oslovily produkty SoZoLe Rose?

Při tvorbě Andělských olejů jsem používala éterické oleje různých značek a samozřejmě není šance znát blíže všechny výrobce či firmy, ať se jedná o jakékoliv zboží. Protože ale vím, že každá věc v sobě nese energetický otisk člověka, od kterého pochází a energii toho, jakým způsobem byla věc vyrobena, pokud mám tu možnost, vždy volím variantu ze zdroje, u kterého vím jistě, že zde, konkrétně k rostlinám, je přistupováno s úctou a vědomím, že nám skrze éterické oleje a hydroláty dávají svůj největší dar. O to větší sílu pak mají a samozřejmě ji tím pádem vnesou i do přípravků, které s nimi vytvořím. Takovým výrobcem je pro mě právě SoZoLe.

7. A teď společně odhalíme Tvou báječnou novinku – luxusní aromamlhu. Pověz nám něco více o jejím vzniku, o inspiraci, která Tě k ní vedla a pro koho je určena?

Aromamlha vznikla nejprve jako taková podpultovka pro mé stálé klienty, na kterých jsem si tím tak trošku i otestovala její účinek. Andělské oleje v aplikační formě roll-on připravuji již delší dobu, ale stále jsem si pohrávala s myšlenkou, že by se hodilo něco, co se dá použít i do prostoru. Jak do prostoru naší aury tak pro očistu domova. Tím pádem to musí být silné a současně jemné, aby se mlha mohla použít třeba i pro malé dětičky. A tak se zrodil nápad skloubit růžový hydrolát s éterickými oleji, kameny, aurasomou a mandalou, která tomu dává takovou finální energeticky posilující tečku. Aromamlhu tudíž můžete použít jako první pomoc, když vás rozbolí hlava, není vám celkově zrovna nejlépe, ale také preventivně, když víte, že vás čeká nějaká nepříjemná situace. Můžete ji vozit s sebou v autě a rozprášit uvnitř, když potřebujete povzbudit pozornost, použít ji v bytě či salonu (maséři, kosmetičky, terapeuti..) pro očistu po odchodu klienta nebo nepříjemné návštěvy, v dětském pokojíčku před spaním pro zklidnění atd. Možností použití je velká spousta, je vždy skvělé řídit se svou intuicí. S aromamlhou nemůžete nikdy ničemu uškodit, naopak!

8. Svěřila jsi mi, že připravuješ nové online kurzy. Co je jejich náplní a co si z nich odneseme? A co dalšího plánuješ v tomto roce?

 V této chvíli běží online kurz s názvemVYSTUP Z KRUHU, ve kterém je ve více jak 70ti videolekcích, mp3 nahrávkách a dokumentech shrnuto maximum mých zkušeností a znalostí, které jsem načerpala v průběhu života a které jsem více jak 2 roky vylepšovala a rozšiřovala v kurzech vedených formou uzavřených facebookových skupin. Během té doby jsem pracovala s více než 120 ženami a byl to pro mě úžasný impuls k tomu vytvořit právě nový web a poprvé členskou sekci, kde je vše hezky přehlednéa tím pádem lze kurz zakoupit kdykoliv. „Vystup z kruhu“ je transformační program, kdy se s pomocí různých technik (feng shui, aromaterapie, akupresura, reflexologie, kameny, šamanské techniky..) při práci s fyzickým tělem, čakrami, energií našeho domova, anděly, kolem roku,krok za krokem dostáváme k našemu JÁ. K tomu, kdo skutečně jsme my samy, bez rolí, které se během života snažíme plnit ve vztahu k jiným lidem. Je to jako loupání cibule. Jedna vrstva odkryje další, až se dostaneme k jádru. Tato cesta není vždy příjemná, ale během kurzu jsem vždy připravená podat pomocnou ruku, aby celý proces proběhl v pořádku a každý účastník si z něj vzal maximum. Přístup do kurzu zůstává členům nastálo, takže je to pak i výborný domácí lékař, když potřebujeme akutně poladit nějaký problém.

V tuto chvíli již pracuji na novince, což jsou Čakrové pohádky nejen pro děti. Budou hned v několika verzích, nejprve budou k zakoupení jako mluvené pohádky mp3 a do léta i ve formě tištěné a podle toho, jak rychle se zvládnu naučit práci s grafikou, přibudou k nim i omalovánky. K tomu pak bude ještě jedna úplně speciální novinka, zatím jen prozradím, že Aromamlha byla začátek!

Ze srdce Ti děkuji za krásný rozhovor a přeji Tvému projektu Care of Angel spoustu spokojených klientů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami