Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Lapač radosti

Příjemný pocit blaženosti a potěšení to je RADOST. Vyvolávají ji i maličkosti každodenního života: úsměv, pohlazení, nové poznání, oblíbená hudba, nápoj či vůně. My, ženy, na sebe ve spěchu občas trochu zapomínáme. Nemyslíte? Nad touto otázkou se pozastavila i autorka českého projektu “DHEA- lapač radosti pro ženy”, jehož je i jeden oblíbený SoZoLe Rose produkt součástí. Dnes bych Vám tento projekt, pomocí rozhovoru s jeho autorkou Lucií, ráda představila. 

Ahoj Luci, děkuji, že jsi si na nás našla čas. Mám na Tebe několik otázek:

1. Lapač radosti je nádherný nápad. Jak vnikl?

Loni na podzim se mi zdálo o adventním kalendáři pro ženy. Nebyly v něm sladkosti nebo miniatury kosmetických výrobků, ale věci, které ženě udělají radost a zároveň jí v něčem pomůžou. Advent už jsem ten rok nestíhala, tak jsem si řekla, že nápad nechám uležet. Pár měsíců na to přišla vize o minimalistické udržitelné módě, a tak veškerá pozornost přešla na to. Na konci léta ve Španělsku, kam jsem jela sama odpočívat a ponořit se do svého nitra, jsem si na kalendář vzpomněla. To už jsem ale zase advent nestíhala… ale proč by to vlastně mělo být jen na advent? Naopak bude fajn, že to půjde začít rozbalovat kdykoliv v roce… a tak vznikl lapač radosti. 

2. Proč “DHEA”? Co to znamená?

Dhea vznikla jako splynutí 2 slov, která mají pro mě silný význam.  „Dea“ (španělsky bohyně) zní velmi podobně jako moje jméno duše. Když jsem si to uvědomila, bylo to jasný. Lehce jsem to upravila, aby se to pěkně psalo, a pousmála se nad půlročním tápání po názvu značky.

Jak jsi se dostala k našim produktům?

Poznala jsem Vaše produkty v kurzu Divoké vlasy, kde Vás Žany doporučuje. Jakmile mi začaly docházet produkty, které jsem předtím používala, vyzkoušela jsem Vás a používám je denně.

Co Tě u nich oslovilo?

Vůně – je z nich cítit příroda. Opravdová! A také, jak je vyrábíte a s kým spolupracujete na výrobě. Jde to ruku v ruce s mými hodnotami. 

Bylo těžké najít všechny ženy, které jsou součástí Tvého projektu? Jak jsi je odkryla?

Tahle část byla asi ta nejjednodušší. Ženy jsem dlouhodobě sledovala, a tak jsem nemusela hledat. Jedna spolupráce nevyšla pro první várku z časových důvodů, a tak se těším na další varianty lapače. 

Bude mít lapač radosti pokračování?

Koukám, že jsem to prozradila v předchozí otázce. Ano, lapač bude mít pokračování, ať už v obměnách toho univerzálního, či v různých nových edicích.

Děkuji Ti Luci a přeji Ti krásné a požehnané Vánoce! A budeme se těšit na další spolupráci.

Mnohem více se, o projektu a o tvůrkyních jednotlivých dárků, dozvíte na dhea.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami