Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Květová voda Neroli aneb tajemná italská dáma

Musí říct, že vůně neroli je pro mě oříškem, protože se mi nechtěla jen tak představit. Jako by její osobnost byla zahalena v mlze a nechtěla být prozrazena. 

Jiný kraj jiný mrav

Vůně neroli se získává z květů hořkého pomeranče. Svůj název získala díky šlechtičně ze 17. století Anně Marii de la Tremoille, princezně z Neroli (místo ležící blízko Říma), která si díky této esenci udržela svou krásu i v pozdním věku. Ve stejném století o kus dál, se hraběnka Alžběta Báthory pro svůj mladistvý vzhled koupala v panenské krvi. Jiný kraj, jiný mrav. A buďte tak hodné a inspiruje se prosím italskou princeznou. Zaručuji vám pozitivní výsledky. 

Účinky květové vody neboli hydrolátu Neroli

Hydrolát z neroli osvěžuje a rozjasňuje všechny typy pleti. Stal se oblíbenou součástí pečujícího rituálu o pleť u všech italských žen. A pokud bych zapátrala do historie, určitě bych o něm našla i zmínky ve starověkém světě. Pro svůj pozitivní vliv na celý organismus se vyplatí mít jej doma. Pití vody s hydrolátem z neroli posilujete vaše zdraví, podporujete funkci všech orgánů. Pročišťuje organismus a udržuje pod kontrolou krevní tlak. Nehleďe na to, že chrání pokožku od předčasného stárnutí. Vzpomínáte na prinzeznu? Mrk, mrk…

No ale, kdo se ukrývá v té lahvičce?

Bude to rok, co mi vůně neroli hodně pomohla ve velmi těžké psychické situaci. A jak na to tak vzpomínám, tak mi rychle přispěchala na pomoc a pak v tichosti odešla. Potkali jste se někdy s takovým dobročinným člověkem, který pomáhá jak může, ale nemá zapotřebí na sebe poutat pozornost? Tak to je ona. Pomáhá nám přijmout danou situaci a nedělat ze sebe oběť. Pokud potřebujete uklidnit bolavé srdíčko, ona jej uklidní. Pokud potřebujete nahlédnout z výšky na své emoce, ona vám přistaví žebřík. V každé situaci, která vás jen napadne a při které potřebujete být silní, pomůže tak, že na konci toho všeho budete na sebe velmi hrdí, jakou silnou osobností jste se stali. A pokud se mi nebude chtít nadále zjevit, tak já to respektuji a nebudu jí to mít za zlé.

Přečtěte si předchozí článek Anet o jasmínovém hydrolátu zde.

Pro SoZoLe Rose napsala Aneta Jirchářová, aromaterapie_kvítek 

Autor: Aneta Jirchářová

Absolventka umělecké školy. V současnosti si prohlubuje studium v oblasti aromaterapie, kterou ráda vnímá z pohledu barev. 

“Inspiraci nejčastěji hledám v přírodě, kterou obdivuji a ctím její moudrost. V kresbách se snažím zachytit duši a sílu rostliny.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami