Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Éterický olej Levandule lékařská

Levandule je dnes velmi populární bylina. Najdeme ji zasazenou, sušenou, destilovanou, zavařenou, v čaji, v kosmetice, ve skříni s oblečením. Ano, moli ji nemají rádi. Je to nádherná středně vysoká trvalka, kterou si často zkrášlujeme svou zahradní relax zónu. Přeci jen sednout si s knihou k levandulovému keři a zapomenout na veškeré denní starosti, to je přáním každého levandulového milovníka. Její vůně nás uvolňuje, utěšuje, harmonizuje.

Symbolika

Fialová barva vzniká spojením protikladného modrého klidu a červené nutkavé síly. Symbolizuje odstranění veškerých rozporů a protikladů. Ruší hranici mezi přáním a skutečností. Je to mystická barva, symbol duchovna, spirituality a srdečnosti. Představuje opuštění starého, obrodu a znovuzrození. Jednoduše barva odpuštění a nového růstu.

Není levandule jako levandule

V jejím éterickém oleji je rozpoznatelných mnoho tónů – od těch silných povzbuzujících až po ty delikátní uklidňující . Jen těžko byste na světě našli dva naprosto totožné levandulové oleje. Proč? Předně záleží na konkrétní odrůdě levandule lékařské. Na světě je jich nepřeberné množství. Jen v Bulharsku se jich, pro potřeby aromaterapie a farmakologie, pěstuje 7 odrůd.  Klíčový je taktéž region, kde je zasazena. Péče, kterou o ni vynaložili.  A na závěr postup a zkušenosti v přetvoření byliny v cenný éterický poklad. Levandule z naší nabídky je produktem malého zemědělství. Hýčkali ji v údolí mezi dvěma horskými masívy. Je výrazná a nekompromisně levandulová.

Pro všechny, co potřebují pohladit, potěšit a uklidnit.

Ocení ji každý, kdo má špatnou náladu. Je mu smutno, cítí se nejistě, úzkostně. Je antidepresivní, protistresová a relaxační. Ulevuje od bolestí hlavy. Pomáhá lépe usnout. Odhání moly a komáry. Je antibakteriální a antiseptická a tonizační. Vhodná i pro děti.

Sety s levandulí

U nás ji můžete můžete najít jak ve větším 12g balení, tak i v setech 2 x 2g 100% éterických olejů.

Levandule & Šalvěj muškátová – kombinace, která potěší každou ženu.

Levandule & Sladký pomeranč – pro to nejhodnější dítě. Můžu jen dodat, prostě to zkuste a uvidíte sami!

Levandule & Pelyněk roční – aromatická bylinná krása. Pro každého, kdo potřebuje více koncentrace a něco trochu čarodějného. 

Levandule & Máta peprná – je jednoduše základ každé domácnosti. Nutnost v “bylinné lékárničce”. 

Výsledek je na Vás, do lampičky či difuzéru kápněte pár kapek jen jednoho (pro ty opatrné), anebo tam rovnou kápněte několik kapek od obou (pro ty odvážné). A určitě nezapomeňte nejprve přivonět k vrškům, jestli jsou Vám tyto tóny sympatické. Protože každý člověk má jiné preference a musí následovat svůj NOS!

Jen prosím nezapomeňte, že pelyněk a máta se nedoporučuje těhotným, kojícím ženám a maličkým dětem.

A až vyzkoušíte nechte nám komentář na e-shopu nebo na naši FB či Instagram stránce. Budeme moc rádi! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami