Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Bílá růže – sebejistá a sofistikovaná dáma

Bílá barva je symbolem čistoty a nevinnosti. Bílé šaty oblékají nevěsty. Do bílých oblečků a plen balíme novorozená miminka. Tato barva je znakem i některých řeholních řádů. V moderní době považujeme outfit laděný do světlých tónů jako znak elegance, vkusu a vyrovnanosti. A přesně tak na mne působí i Rosa Alba neboli Bílá růže. Je to vzdělaná a sofistikovaná dáma, která Vás očaruje svým charisma, svou sebedůvěrou a inteligencí. Nemusí si na nic hrát, ví, jaké jsou její přednosti a ví, že je jedinečná.

Vůně

V její vůni najdete zdánlivě podobné komponenty jako u její sestřenice Damasceny, ale současně se odlišuje svou rafinovaností. Její nezaměnitelné aroma si užijete i v naší 100% květové vodě, který v BIO kvalitě nabízíme. Jestliže květová voda růže damašské se vyznačuje jistou dávkou svěžesti a zemitosti a až poté následuje sladkost, bílá růže Vás jednoznačně pohladí svou příjemnou a delikátní nasládlostí. Je to pulsující pozitivní enegerie.

Certifikace

Naše dvojka BIO květových vod, damašská růže a bílá růže, pochází od nejlepšího pěstitele s vlastní certifikovanou bio produkcí katalogizovanou v Balkan Biocert. Proto i naše cesta k ní byla složitá. Jak víte, pole v okolí Kazanlaku jsou posetá růží damašskou. Bílá růže je tedy velmi ojedinělá a o to více v BIO kvalitě. K samotnému zápisu do bio pěstitelů je potřeba několik let usilovné práce a čisté péče o tuto dámu. A dle chemických analýz je letošní BIO produkce, v porovnání s lety předchozími, exclusivní. Velmi si vážíme spolupráce s tímto profesionálem.

100% čistý olej z Bílé růže

Olej z bílé růže je téměř 2x dražší než olej z Rosa Damascena. Není se čemu divit, k 1 kg oleje je potřeba vydestilovat 6-7 tun čerstvých květů. Výnosnost je tedy proti damašské růži 2x nižší a cena pak téměř 2x vyšší. Tento olej je de facto butikovou záležitostí. Každoroční zájem o něj rapidně roste. Velký odbyt nachází zejména v japonské farmacii a potravinářství, jako součást např. léčivých bonbónů. Ano, čtete správně. Japonsko je země, kde se lidé dožívají vysokého věku a pěstění vyrovnaného životního stylu se tradičně velmi věnují. K efektům produktů z bílé růže existuje mnoho japonských i bulharských studií. Obecně se hovoří o tonizačním a uklidňujícím efektu a o jejím daru posilovat dobrou náladu. Protože, jak se říká, i vůně pomáhá…tak neváhejte a vyzkoušejte tuto aristokratku v nejlepší možné kvalitě v nabídce SOZOLE ROSE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami