Neváhajte se s námi spojit zde

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

SoZoLe Rose a svět

Účastníme se mnoha odborných akcí, festivalů a přednášek. Zapojujeme se do osvětových a vzdělávacích projektů a kauz, které dělají svět lepším místem pro nás všechny. 

  • Zastavte se za námi na nejbližších festivalech a konferencích! Již 23. 3.  se na Vás těšíme na našem voňavém stánku, plného novinek, na Jarní festival Aromaterapie  & Bylinky v Brně. →

„V květových vodách a olejích se zrcadlí krása a pestrost přírody,“ zmiňuje Veronika Koleva, zakladatelka SoZoLe Rose, ve svém nejnovějším rozhovoru pro e-magazín Grapesmag, který vyšel 1. března, 2023.

„Veronika Koleva je nadšenou spisovatelkou, milovnicí damašské růže a opravdových vůní. Věří, že každá žena si zaslouží speciální péči a díky omamné vůni královny všech květin, tedy růže, se navíc může cítit jako bohyně. Proč bychom měli dát přednost přírodní kosmetice a jaké produkty ve své pečující rutině rozhodně nevynechat?“ Mnohem více si ve velmi otevřeném interview přečtěte zde.

Online magazín, který ví o všem, co vás zajímá

Krásné momentky z prezentace SoZoLe Rose na půdě Velvyslanectví České republiky v Sofii a Českého centra Sofia. Tato milá akce se spoustou zajímavých hostů se konala 10.2.2022. Dopolední část probíhala v češtině a večerní v bulharštině. Děkujeme!
Foto: Lyubov Cheresh / Любов Череш

Při příležitosti českého předsednictví v Radě Evropské unie 2022 jsme se stali partnerem Velvyslanectví České republiky v Sofii a Českého centra v Sofii. A při této krásné příležitosti spatřila světlo světa naše nová produktová řada BERENIKÉ.

S produktem koupeným od nás podpoříte pracovité a čestné pěstitele, zemědělce, lokální výrobce, rodinné podnikaní. Spolupracujeme výhradně s partnery s férovým přístupem v celém procesu výroby, jehož součástí jsou i lidé ze sociálně znevýhodněných skupin a různých menšin. Proto jsme se také rozhodli zapojit do HateFree, protože tato myšlenka zcela souzní s naší. Všichni jsme pouze lidé, a to lidé bez rozdílů. 

HateFree Culture. Bez násili. Bez nenávisti.

Naši partneři

SoZoLe Rose produkty nakoupíte také zde a nejenom….

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZDARMA

E-Book

6 aromatických gurmé receptů s květovými vodami