Skip to content Skip to footer
0 items - 0,00 Kč 0

E-Shop s poctivými květovými vodami a éterickými oleji

Luxus z přírody

Bez konzervantů a chemie

Nejoblíbenější

rozšiřujeme nabídku

Čisté vůně s příběhem

Produkty s příběhem

Přinášíme Vám LUXUS Z PŘÍRODY. Najdete u nás inovativní 100% přírodní kosmetiku a 100% přírodní produkty s příběhem. Vyprávějí o magii míst obklopujících každou bylinku, o láskyplných dotecích lidských rukou a úctě k přírodě. Vyvinuli jsme pro Vás produkty s maximální péči.

Podporujeme poctivou práci

Podporujeme poctivou práci

S produktem koupeným od nás podpoříte pracovité a čestné pěstitele, zemědělce, lokální výrobce, rodinné podnikaní. Spolupracujeme výhradně s partnery s férovým přístupem v celém procesu výroby, jehož součástí jsou i lidé ze sociálně znevýhodněných skupin a různých menšin.

Balíme ekologicky

Balíme ekologicky

Toužíme Vám dopřát 100% požitek z našich květových vod do poslední kapičky a proto přicházíme s inovativním balením bag-in-box, jehož výhody jsou:
1. Sterilní prostředí bez přístupu vzduchu
2. Díky recyklovanému kartónu ochrana proti světlu a teplu
3. Prodloužení životnosti produktu.
4. Nízká uhlíková stopa
5. Ekologicky i ekonomicky výhodné balení
Dvojitá ochrana éterických olejů
Pro Vaše pohodlí jsme zvolili černé skleněné lahvičky, které jsou vloženy do krabiček z kraft recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich produktů do „poslední kapičky“.

Letní dávka osvěžení

 

Připravte se na letní sezónu se SoZoLe Rose TOP hydratujícími a osvěžujícími produkty.  Na přesluněnou a poštípanou pokožku máme odpověď! A to 100% přírodní cestou.

KUK NA AKCI
X