Nákupní košík

Neváhejte se s námi spojit + 420 723 930 930

Doprava zdarma při objednávce od 1500 Kč

Zvolte měnu →

Můj nákup

Chcete se s námi spojit?

Volejte: + 420 723 930 930

Sledujte nás

Zvolte měnu →


Vaše odpověď je možná tady

Často kladené otázky

Ve Vašem zákaznickém účtu si nastavíte doručovací údaje, které tam budete mít uloženy i pro budoucí objednávky. Máte neustálý přehled o statusu Vaší objednávky a také historii předchozích. Zákaznický účet si můžete vytvořit zde.

K odběru novinek se můžete přihlásit jako nový uživatel zde, anebo při nákupu zakliknutím políčka “přihlásit se k odběru novinek”.  Získáte tím slevu 10% k prvnímu nákupu a přednostní informace o zajímavých slevách, akcích a VIP slevových kódech. Stojí to za to!

Objednávky uskutečněné do 11:00 odešleme tentýž den. Objednávky po 11:00 expedujeme následující pracovní den. Doručení k Vám záleží na zvoleném přepravci, tedy 1-3 pracovní dny.

Ve spodní části přihlášení naleznete odkaz “zapomenuté heslo”. Klikněte na něj a do několika vteřin dostanete v e-mailu odkaz ke změně hesla. Pokud e-mail stále nepřichází, prověřte prosím nevyžádanou poštu (spam).

Samozřejmě. Pokud Vaše destinace nebude v doručovací nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Vymyslíme to!

Samozřejmě. Neváhejte se s námi spojit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky v pracovních dnech (po-pá ) 8:00 – 18:00.

Z legislativního hlediska máte právo vrátit neporušené a neotevřené produkty zakoupené na našem e-shopu do 14 dnů. Neváhejte nás kontaktovat.

Stát se našim partnerem je možné po pečlivém vyplnění žádosti k VO spolupráci, zde. Ozveme se Vám brzy. 

Máte jiné dotazy?

Neváhejte se s námi spojit

Doprava zdarma

při objednávce od 1500 Kč

Platba CZK a EUR

Zasíláme do zahraničí

Klientská podpora

Po-pá 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa